Orcae Ita, Skupina historického šermu a oživlé historie

Úvod
Členové
Akce
Historie
Kontakt
RSS

Členové - jádro skupiny

Kain

Kain - zakládající člen, předák, mluvčí skupiny. Nejraději bojuje kopím nebo mečem a štítem. Bojovat a pít musí do konce, ať je jakýkoliv. Do všeho se nadchne, ale někdy je třeba jej popohnat, aby něco dokončil. Na své lidi je často náročný a protivný, na druhou stranu oni ho berou s jistou rezervou, což zabraňuje vnitroskupinovému násilí.


Tom

Tom - je v naší sekci po Kainovi nejdéle. Všechno mu trvá, než se rozhoupe a nadchne, ale když už, tak to stojí zato. Spolehlivý družiník a neúnavný bojovník, nejraději dvouruční sekerou - danaxem, ale když je třeba, neváhá se chopit štítu a sekery a doplnít místo ve štítové hradbě. Když se napije, vykládá zajímavé věci.


David

David - Nadšený dokumentátor, co nenapíše a nenakreslí, to si alespoň pamatuje. Když se nesměje, tak přemýšlí, což vždycky trochu podezřele skončí. Kromě štítu a sekery si oblíbil také víceúčelový kyj.Golem - Napadlo vás někdy, jak by vypadalo beranidlo, kdyby mělo nohy? Tak k tomu přidejte velikou sekeru a rozlehlý štít a máte Golema, pracovitého, neústupného, vytrvalého a velkorysého.

Bohužel naše řady navždy opustil, tragicky a náhle. Je tu bez něj smutněji, ale stále zůstává v našich vzpomínkách.

Mato

Maťo - "celý Kain v mladším provedení":-).nakreslí, to si alespoň pamatuje. Když se nesměje, tak přemýšlí, což vždycky trochu podezřele skončí. Kromě štítu a sekery si oblíbil také víceúčelový kyj.Markus

Markus - iniciativní, disciplinovaný a šikovný, všeho má v neuvěřitelné míře. Když se rozhodneme něco udělat, on to má první. A je také dobrým hudebníkem. Je načase založit si kapelu.Erik

Erik - šikovný řemeslník, vynikající šermíř, neochvějný strážce vstupu do stanu.ozdoba

Čekatelé

Golemův Táta - zvedl meč, který synovi vypadl z rukou. Zaslouží si ho.

Rivan - Dělá na sobě, rád jí a pije, střílí z luku. Stejně jako do Marca do něj vkládáme velké naděje.

Erik - šikovný řemeslník, vynikající šermíř, neochvějný strážce vstupu do stanu.

Drak - šikovný kovář,uvidíme co v něm je.

ozdoba

Čestní členové

Martyna - naše polská členka, milá a šikovná. Díky vzdálenosti jsme rádi, že se potkáme párkrát do roka, ale co už...

ozdoba